Sady nábytku do obývacího pokoje


Komoda alberto - komoda (dub wotandub wotan,černá)

Komoda alberto - komoda (dub wotandub wotan,černá)

🎁 V příjemném prostředí se každý cítí mnohem lépe, a proto neustále hledáme takové varianty, které nás při zařizování interiéru vedou k modernímu designu. Jsou to právě detaily, co utváří rozmanitost daných prvků a ty si následně podmaňují naši pozornost. Veškeré vybavení by mělo být přesně takové, aby odpovídalo vašim individuálním představám. Právě nádherou oplývající prvky a doplňky jsou tou drobnou tečkou, která navodí pocit svébytnosti. Pokud máte v obývacím pokoji nedostatek úložného prostoru, zkuste se poohlédnout po nějaké komodě. Ta nabízí praktický úložný prostor, který však nezabírá celou stěnou. Na vrchní desku komody se krásně hodí dekorace, květiny a nebo třeba rodinné fotografie. Navíc na zeď nad komodu lze umístit obraz, hodiny či nějakou jinou dekoraci. Tou ideální volbou pro vás může být například komoda zeKomoda cino - typ 69 (bílá arcticbílá arctic vysoký leskdub riviera)

Komoda cino - typ 69 (bílá arcticbílá arctic vysoký leskdub riviera)

🎁 Hledáte stylový nábytek do obývacího pokoje? Nehledejte! Právě jste jej našli! Nábytek z programu Cino uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Na první pohled zaujme svým moderním designem, čistými liniemi a elegantní kombinací barev. Tento kus nábytku disponuje velkorysým úložným prostorem, který jistě oceníte. Vnitřek dveří je vybaven držáky na sklenice a lahve. Výsuvná barová podesta umožňuje míchání drinků přímo u komody. Další výhodou je integrovaný led pásek v horním dně. Toto osvětlení dotváří příjemnou atmosféru během večera. Komoda je také vybavena osvětlením uvnitř, které se automaticky zapne po otevření dvířek. Díky použitému materiálu (LDTD a MDF) je nábytek velmi kvalitní a nenáročný na údržbu. Lamino desky jsou odolné vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím běžně používaným vKomoda domi - skříňka spodní, 2x zásuvka (kašmír)

Komoda domi - skříňka spodní, 2x zásuvka (kašmír)

🎁 Spodní skříňka Domi je skvělým doplňkem každého obývacího pokoje. Je praktickým řešením, jak získat místo pro televizi a úložný prostor navíc. Tato skřínka patří do obývacího programu Domi, takže ji lze snadno sladit s dalšími kusy nábytku ze stejného programu. Jednotlivé prvky jsou sladěny nejen designem, ale i dekorem, nemusíte se tak bát, že by se k sobě třeba nehodily. Skříňka sama o sobě může sloužit jako nově vzniklý úložný prostor. Je reprezentativním prvkem a hodí se především k uložení televize, ale své místo zde najdou i dekorace nebo fotografie. Do poličky lze uschovat elektroniku, která s televizí souvisí, pohodlně se do ní vlezou přehrávače či herní konzole. Zásuvky pak pojmou veškeré příslušenství, které chcete mít neustále po ruce. ​​Pro vaši úplnou představu je důležité zmínit i výrobní materiál. Korpus jeKomoda hugo - komoda, 4x dveře, 3x zásuvka (bílá)

Komoda hugo - komoda, 4x dveře, 3x zásuvka (bílá)

🎁 Komoda Hugo zaujme především milovníky minimalistického stylu. Mezi její největší přednosti patří přehledně členěný úložný prostor, moderní design a kvalitní materiál. Komoda se skládá z tří částí. Na stranách jsou 2 prostorné police schované za dvířky, uprostřed jsou umístěny 3 praktické zásuvky. Díky této vnitřní členitosti budete mít vše systematicky uspořádané a vždy po ruce. Odkládací plocha je přesně to místo, kam můžete vystavit rámečky s fotografiemi, květiny nebo jiné dekorace. Korpus i přední plochy jsou vyrobeny z pevných LDTD desek s matnou povrchovou úpravou. Materiál nedrží nečistoty a pro údržbu vám postačí vlhký hadřík. Díky svým přímým liniím a prostému barevnému provedení bílé barvy působí decentně a nevyčnívá. Celkový dojem dotváří nenápadné plastové úchytky a nožky, se kterými se dobřeKomoda hugo - komoda, 4x dveře, 3x zásuvka (dub sonoma)

Komoda hugo - komoda, 4x dveře, 3x zásuvka (dub sonoma)

🎁 Komoda Hugo zaujme především milovníky minimalistického stylu. Mezi její největší přednosti patří přehledně členěný úložný prostor, moderní design a kvalitní materiál. Komoda se skládá z tří částí. Na stranách jsou 2 prostorné police schované za dvířky, uprostřed jsou umístěny 3 praktické zásuvky. Díky této vnitřní členitosti budete mít vše systematicky uspořádané a vždy po ruce. Odkládací plocha je přesně to místo, kam můžete vystavit rámečky s fotografiemi, květiny nebo jiné dekorace. Korpus i přední plochy jsou vyrobeny z pevných LDTD desek s matnou povrchovou úpravou. Materiál nedrží nečistoty a pro údržbu vám postačí vlhký hadřík. Díky svým přímým liniím a prostému barevnému provedení dub sonoma působí decentně a nevyčnívá. Celkový dojem dotváří nenápadné plastové úchytky a nožky, se kterými se dobře manipuluje.Komoda komoa tampere typ 19 (bílá arctic)

Komoda komoa tampere typ 19 (bílá arctic)

🎁 Program Tampere na první pohled upoutá svým čistým barevným zpracováním, jež je zdůrazněno převládajícím dekorem bílá arctic. Oku lahodí také rustikální styl natolik typický pro program Tampere doplněný dekorativním frézováním. Zvolený detail prohlubuje navozený venkovský dojem a atmosféru starých dobrých časů, která je umocněna například i designovými kovovými úchytkami. Účelnost obývacího pokoje však nespočívá ve vizuální stránce, ale musí být doplněna kvalitně řešenými úložnými prostory. Výhodou tohoto programu je možnost propojení jednotlivých prvků a následné vytvoření optimálního pokoje, který si každý může zařídit podle vlastních potřeb a dispozic interiéru. Jednodveřová komoda (levá) z programu Tampere disponuje užitečným úložným prostorem pro uložení šatstva či různých drobností. Přední plochy byly vyrobeny zeKomoda komoda a police ars (bílá, sonoma arwen, lesk)

Komoda komoda a police ars (bílá, sonoma arwen, lesk)

🎁 Praktický set v kombinaci komody a police Ars Obývací komoda Ars je vhodnou volbou pro všechny milovníky moderního stylu. Krásný dekor sonoma arwen v kombinaci s bílou barvou a luxusní design potěší nejen vás, ale i každou návštěvu. Výhodou komody je velký úložný prostor. Komoda i police je vyrobena z odolného a přitom hygienicky nezávadného materiálu MDF. Díky polici můžete využít prostor obývacího pokoje naplno. Police poskytne místo pro knihy, fotky nebo pro vystavení dekoračních předmětů. Komoda a police Ars dodají vašemu interiéru čistotu a eleganci. Upozornění: Fotografie je pouze ilustrační. Vyobrazené doplňky nejsou součástí komody a police Ars. Výhody: moderní a atraktivní design objemný úložný prostor komody praktická nástěnná police zvýšená odolnost a snadná údržba​ ​​ Provedení:​ materiál: MDF dekor: sonoma arwen/bíláKomoda komoda brick (3x zásuvka, 2x dveře, dub, černá)

Komoda komoda brick (3x zásuvka, 2x dveře, dub, černá)

🎁 Komoda Brick Komoda Brick je skvělým řešením, když vám doma schází úložný prostor. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky kombinaci dekoru dubu a černé barvy skvěle doplní kteroukoliv místnost. 3 praktické zásuvky a 2 dvířka zajišťují dostatek úložného prostoru. Komoda je vyrobena z lamina, což je záruka dlouhé životnosti. Tento materiál se také snadno udržuje. Výhody: moderní a praktická komoda dostatek úložného prostoru stabilní konstrukce Provedení: materiál: lamino dekor korpusu a předních ploch: dub craft dekor nožek: černá barva 3 zásuvky 2 dvířka hmotnost: 46,5 kg rozměry: 140x78x45 cm Dodání: demontováno 5 samostatných balíků balík 1: 59x4,8x44,5 cm, 10 kg balík 2: 142x6,4x45,5 cm, 10 kg balík 3: 62x7,6x45,5 cm, 8 kg balík 4: 59x11,2x40 cm, 10 kg balík 5: 42x18,5x18,5 cm, 10 kgKomoda komoda brick (dub, černá)

Komoda komoda brick (dub, černá)

🎁 Komoda Brick Komoda Brick je skvělým řešením, když vám doma schází úložný prostor. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky kombinaci dekoru dubu a černé barvy skvěle doplní kteroukoliv místnost. 2 praktické zásuvky a 4 dvířka zajišťují dostatek úložného prostoru. Komoda je vyrobena z lamina, což je záruka dlouhé životnosti. Tento materiál se také snadno udržuje. Výhody: moderní a praktická komoda prakticky členěný úložný prostor stabilní konstrukce Provedení: materiál: lamino dekor korpusu a předních ploch: dub craft dekor nožek: černá barva 2 zásuvky 4 dvířka hmotnost: 56 kg rozměry: 184,5x78x45 cm Dodání: demontováno 5 samostatných balíků balík 1: 59x6,4x44,5 cm, 15 kg balík 2: 187x6,4x45,5 cm, 15 kg balík 3: 62x80x45,5 cm, 8 kg balík 4: 59x11,2x42 cm, 10 kg balík 5: 42x18,5x18,5 cm, 10 kgKomoda komoda brick (zásuvka, 2x dveře, dub, černá)

Komoda komoda brick (zásuvka, 2x dveře, dub, černá)

🎁 Komoda Brick Komoda Brick je skvělým řešením, když vám doma schází úložný prostor. Je stylová, poutavá a navíc praktická. Díky kombinaci dekoru dubu a černé barvy skvěle doplní kteroukoliv místnost. Široká zásuvka a 2 dvířka zajišťují dostatek úložného prostoru. Komoda je vyrobena z lamina, což je záruka dlouhé životnosti. Tento materiál se také snadno udržuje. Výhody: moderní a praktická komoda dostatek úložného prostoru stabilní konstrukce Provedení: materiál: lamino dekor korpusu a předních ploch: dub craft dekor nožek: černá barva široká zásuvka 2 dvířka hmotnost: 29,8 kg rozměry: 87x78x45 cm Dodání: demontováno 4 samostatné balíky balík 1: 86x3,5x38,5 cm, 8 kg balík 2: 62x7,2x45,5 cm, 7 kg balík 3: 89,5x9,6x45,5 cm, 8 kg balík 4: 42x18,5x18,5 cm, 8 kgKomoda komoda duras (2x dveře, 4x zásuvka, lamino, šedáhnědá)

Komoda komoda duras (2x dveře, 4x zásuvka, lamino, šedáhnědá)

🎁 Moderní komoda Duras Komoda Duras je zhotovena velmi originálně a moderně, a proto nadchne každého vyznavače všeho moderního a přitom praktického. Je provedena v elegantním šedém a hnědém dekoru, který zútulní váš domov. Komoda nabízí velkorysý úložný prostor, členěný do čtyř zásuvek a dvou skříněk s dveřmi. Její precizní provedení zaručuje vysokou kvalitu a dlouholetou životnost. Komoda Duras je zhotovena z laminovaných dřevotřískových desek, které se snadno čistí. Tento povrch je snadno omyvatelný. Rozměry komody Duras Výhody: moderní a atraktivní design zvýšená odolnost a snadná údržba objemný úložný prostor ​​ Provedení: materiál: laminovaná dřevotříska dekor: šedá/hnědá rozměry: 160x93,5x45 cm hmotnost: 68 kg Dodání: demontováno balík 1: 100,5x14,5x50 cm, 34,2 kg balík 2: 87,5x15,5x46 cm, 33,8 kg .videoWrapper {position:Komoda komoda hanno (dub artisan)

Komoda komoda hanno (dub artisan)

🎁 Obývací komoda Hanno Víceúčelová obývací komoda Hanno se vyznačuje svým čistým moderním designem. Úložný prostor ve formě dvou zásuvek a čtyř skříněk doplňuje horní otevřená police. Všechny důležité věci tak budete mít stále na blízku. Provedení v dekoru dub artisan bez problémů zapadne mezi ostatní nábytek. Jednoduchá údržba komody je zajištěna díky korpusu, jenž je vyroben z kvalitních dřevotřískových desek DTD. Pokud jste milovníci praktických a zároveň oku lahodících věcí, je obývací komoda Hanno stvořena přímo pro vás. Výhody: moderní obývací komoda kvalitní materiály elegantní provedení stabilní konstrukce snadná údržba Provedení: materiál: DTD dekor: dub artisan povrchová úprava: mat 4x dvířka, 2x zásuvka rozměry: 156x85,5x35 cm hmotnost: 52,8 kg Dodání: demontováno 3 samostatné balíky balík 1: 157x9x36 cm, 26,3 kg balíkKomoda komoda hanno (dub cortona)

Komoda komoda hanno (dub cortona)

🎁 Obývací komoda Hanno Víceúčelová obývací komoda Hanno se vyznačuje svým čistým moderním designem. Úložný prostor ve formě dvou zásuvek a čtyř skříněk doplňuje horní otevřená police. Všechny důležité věci tak budete mít stále na blízku. Provedení v dekoru dub cortona bez problémů zapadne mezi ostatní nábytek. Jednoduchá údržba komody je zajištěna díky korpusu, jenž je vyroben z kvalitních dřevotřískových desek DTD. Pokud jste milovníci praktických a zároveň oku lahodících věcí, je obývací komoda Hanno stvořena přímo pro vás. Výhody: moderní obývací komoda kvalitní materiály elegantní provedení stabilní konstrukce snadná údržba Provedení: materiál: DTD dekor: dub cortona povrchová úprava: mat 4x dvířka, 2x zásuvka rozměry: 156x85,5x35 cm hmotnost: 52,8 kg Dodání: demontováno 3 samostatné balíky balík 1: 157x9x36 cm, 26,3 kg balíkKomoda komoda hanno (dub sonoma)

Komoda komoda hanno (dub sonoma)

🎁 Obývací komoda Hanno Víceúčelová obývací komoda Hanno se vyznačuje svým čistým moderním designem. Úložný prostor ve formě dvou zásuvek a čtyř skříněk doplňuje horní otevřená police. Všechny důležité věci tak budete mít stále na blízku. Provedení v dekoru dub sonoma bez problémů zapadne mezi ostatní nábytek. Jednoduchá údržba komody je zajištěna díky korpusu, jenž je vyroben z kvalitních dřevotřískových desek DTD. Pokud jste milovníci praktických a zároveň oku lahodících věcí, je obývací komoda Hanno stvořena přímo pro vás. Výhody: moderní obývací komoda kvalitní materiály elegantní provedení stabilní konstrukce snadná údržba Provedení: materiál: DTD dekor: dub sonoma povrchová úprava: mat 4x dvířka, 2x zásuvka rozměry: 156x85,5x35 cm hmotnost: 52,8 kg Dodání: demontováno 3 samostatné balíky balík 1: 157x9x36 cm, 26,3 kg balík 2:Komoda komoda kava (dub sonomabílá)

Komoda komoda kava (dub sonomabílá)

🎁 Seznamte se s výhodami komody Kava v naší video recenzi Prostorná komoda Kava Velká komoda je skvělým řešením, když vám doma schází úložný prostor. Hlavní výhodou je její univerzálnost. Narozdíl od skříní a vitrín, které se hodí spíše do ložnice nebo obývacího pokoje, skvěle doplní kteroukoli místnost. Komoda Kava nabízí velkorysý úložný prostor, členěný do čtyř zásuvek a čtyř skříněk s dveřmi. Na drobnosti, které nevíte kam dát, ale potřebujete je mít stále po ruce, využijete i dvě niky a prostornou horní desku. Přestože Kava patří rozměrově k větším komodám, díky jednoduchému designu a jemným liniím působí subtilně. Kombinace dekoru dubu a bílých ploch dveří zajistí, že s ní můžete doplnit téměř libovolně zařízený interiér. Díky použitému materiálu je komoda Kava vhodná i do předsíní a vstupních hal, kam se vKomoda komoda klaudia (4x zásuvka, 2x dveře, grafit, bílá)

Komoda komoda klaudia (4x zásuvka, 2x dveře, grafit, bílá)

🎁 Moderní komoda Klaudia Komoda Klaudia je zhotovena velmi originálně a moderně, a proto nadchne každého vyznavače všeho moderního a přitom praktického. Je provedena v elegantním bílém a grafitovém dekoru, který zútulní váš domov. Komoda nabízí velkorysý úložný prostor, členěný do čtyř zásuvek a dvou skříněk s dveřmi. Její precizní provedení zaručuje vysokou kvalitu a dlouholetou životnost. Komoda Klaudia je zhotovena z laminovaných dřevotřískových desek, které se snadno čistí. Tento povrch je snadno omyvatelný. Výhody: moderní a atraktivní design zvýšená odolnost a snadná údržba objemný úložný prostor ​​ Provedení: materiál: laminovaná dřevotříska dekor: bílá/grafit rozměry: 138,2x92x42 cm hmotnost: 59 kg Dodání: demontováno balík 1: 146x95x47,5 cm, 35,5 kg balík 2: 95,5x9,5x49,5 cm, 23,5 kg .videoWrapper {position: relative;padding-bottom:Komoda komoda laura, 2x dveře, 3x zásuvka

Komoda komoda laura, 2x dveře, 3x zásuvka

🎁 Elegantní komoda Laura Moderní komoda Laura je elegantním kusem nábytku, který rozzáří jakýkoliv obývací pokoj. Velkou předností komody je dostatek úložného prostoru. Je do ní možné umístit různé dekorace, sbírky, suvenýry, které budou chráněny před prachem. Její precizní provedení zaručuje vysokou kvalitu a odolnost. Komoda Laura je zhotovena z laminovaných dřevotřískových desek, které se snadno čistí. Tento povrch je snadno omyvatelný a poskytuje dlouholetou životnost. Výhody: moderní a atraktivní design zvýšená odolnost a snadná údržba objemný úložný prostor ​​ Provedení: materiál: laminovaná dřevotříska dekor: dub grande pískový, matera rozměry: 161x78,6x39,6 cm hmotnost: 51,1 kg 1x dveře, 4x zásuvka Dodání: demontováno balík 1: 169x9,5x46 cm, 37,4 kg balík 2: 69,5x7x58 cm, 13,7 kgKomoda komoda laura (4x zásuvka, 1x dveře, dub grande pískovýmatera)

Komoda komoda laura (4x zásuvka, 1x dveře, dub grande pískovýmatera)

🎁 Moderní komoda Laura Komoda Laura je zhotovena velmi originálně a moderně, a proto nadchne každého vyznavače všeho moderního a přitom praktického. Je provedena v elegantním dekoru dub grande pískový, který zútulní váš domov. Komoda nabízí velkorysý úložný prostor, členěný do čtyř zásuvek a jedné skříňky se dveřmi. Její precizní provedení zaručuje vysokou kvalitu a dlouholetou životnost. Komoda Laura je zhotovena z laminovaných dřevotřískových desek, které se snadno čistí. Tento povrch je snadno omyvatelný. Výhody: moderní a atraktivní design zvýšená odolnost a snadná údržba objemný úložný prostor ​​ Provedení: materiál: laminovaná dřevotříska dekor: dub grande pískový, matera rozměry: 137,8x99,2x39,6 cm hmotnost: 59 kg Dodání: demontováno balík 1: 146,5x10,5x45,5 cm, 35,6 kg balík 2: 105,5x7,5x51 cm, 18,8 kg


Sady nábytku do obývacího pokoje 3,5 (70%) 27 x hodnotené

Kategorie produktů sady nabytku do obyvaciho pokoje obsahuje 18 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
sady nábytku do obývacího pokoje za super ceny
© 2021 🎁 Vánoční dárky pro děti, ženy, muže, rodiče, maminku, přítele. Kontakt